Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/kamsteli/domains/vaakademija.lt/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
Įvyko VIRTUALIŲ ASISTENČIŲ AKADEMIJOS MOKYMAI 2015 | VA Akademija

Įvyko VIRTUALIŲ ASISTENČIŲ AKADEMIJOS MOKYMAI 2015


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 34 in /home/kamsteli/domains/vaakademija.lt/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 182

VIRTUALIŲ ASISTENČIŲ AKADEMIJOS MOKYMAI 2015 įvyko 2015 m. lapkričio 7 d., ISM Vadybos ir ekonomikos universitete.

VAA mokymų  metu sužinojote, kas tai yra virtualus asistentas (va), ką jis dirba ir kaip juo tapti. Taip pat sužinojote, kur mokytis, norint dirbti va ir kas tai yra Virtualių Asistenčių Akademija. Dalis pranešimų buvo praktiniai mokymai, kurių metu įgytas žinias čia pat ir pritaikėme.

Pirmą kartą Virtualių Asistenčių Akademijos istorijoje buvo įteikti apdovanojimai už 2014-2015 mokslo metus.

Ačiū visiems dalyvavusiems „Virtualių asistenčių akademijos mokymuose 2015“  Nuoširdus ačiū partneriams ir rėmėjams: ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas , Paysera.lt, WEBseminarai.lt, Virtuali Erdvė, digitouch!, partypanda.lt – šventinė atributika ir dekoracijos, Parazitas.lt ir Zorvidas UAB.

Ačiū padėjusioms merginoms ir savanorėms Linai Pocienei, Kristinai Nausėdei, Gintarei Pritulskaitei-Grikšelei, Evelinai Žičkienei.

Komentarai